Ūdens atdzelžošanas iekārtas ar aerāciju

Aerācijas iekārtas ir ūdens attīrīšanas sistēma, kurā ūdens atdzelžošanu notiek ar aerācijas metodi, kā reaģents tiek izmantots atmosfērāesošais skābeklis, panākot dzelzs oksidēšanos (nogulsnēšanos), pēc tam to izfiltrējot.

Iekārtas plusi:

  • Spēj attīrīt lielu ūdenī izšķidušā dzelzs daudzumu.
  • Ūdens apstrādē netiek izmantoti nekādi ķīmiskie reaģenti.
  • Iekārtām ir mazāks pašpatērētā, skalojamā ūdens daudzums, un Atskalošanās ūdeņi nesatur nekādas ķīmiskās vielas.

Ekspluatācijas izmaksas ir ļoti mazas, jo nav nepieciešami ķimiskie reaģenti, un pateicoties iekārtu jaunajām tehnoloģijām tām nav nepieciešams ilglaicīgi darbināt gaisa kompresoru, kā arī nav nepieciešami elektro magnētiskie vārsti, elektro releji un elektro atgaisošanas automātikas.

Atdzelžošanas iekārtas darbības apraksts:

Aerācijas iekārta sastāv no divām tvertnēm un kompresora. Pirmajā Reakcijas tvertnē ar gaisa padeves sistēmu no augstspiediena kompresora tiek padots gaiss, kurš oksidē ūdenī izšķīdušo dzelzi, Kompresora darbība, ieslēgšanās un izslēgšanās laiks tiek ieregulēts ar digitālo taimeri. Oksidēšanas procesā izšķīdušie dzelzs un mangāna savienojumi pārvēršas nešķīstošās nogulsnēs. Šis ūdens ar daļēji oksidēto dzelzi tiek padots uz otro filtrējošo tvertni, kurā dzelzs nogulsnes aiztur filtrējošais kvarca smilšu un BIRM slānis, kas atrodas filtrējošo tvertņu tilpnēs. Tādējādi ūdens tālāk plūst tīrs un attīrīts no dzelzs. Šo filtrmateriālu nepieciešams periodiski skalot ar ūdeni. Iekārtai skalojoties sakrājušais dzelzs tiek izskalots kanalizācijā. Iekārtas skalošanās biežums un ilgums tiek veikts automātiski ar vadības mehānismu, un ir atkarīgs no ienākošā ūdens kvalitātes un patēriņa.

Aerācijas iekārtas ar gaisa palīdzību arī lieliski samazina ogļūdeņražu ātomu daudzumu un tādējādi samazina smakas.

 

Aerācijas iekārtu Cenas

AERO10″   690.€

AERO12″   800.€

AERO13″  950.00€